CHYSTÁ SE 2024


SO 01. 06.      17 NÁMĚŠŤ N/O, DEN MĚSTA

NE 02. 06.      13 ŘÍMOV, DĚTSKÝ DEN

SO 08. 06.      10 LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL, HUDBA NA KOLE

SO 15. 06.      10 KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, SRAZ VŠE NA KOLECH

NE 30. 06.      13 TŘEBOŇ, OKOLO TŘEBONĚ    

SO 13. 07.      10 ŽIDLOCHOVICE, MERUŇKOBRANÍ

PO 15. 07.       20 ZNOJMO, HUDBA V ULICÍCH

SO 24. 08        15 KUBŠICE, EXPEDICE ZA SOUSEDY

NE 25. 08.       10 HOLEŠOV, SRAZ VETERÁNŮ

PÁ 30. 08.       19 MOR. KRUMLOV, ROKITEN

SO 07. 09.       17 VIŠŇOVÁ, ZMOLSKÝ PIVOVAR

SO 14. 09.       15 ZASTÁVKA, HORNICKÉ SLAVNOSTI

SO 14. 09.       18 TŘEBÍČ, DEN MĚSTA

NE 22. 09.       10 BLÍŽKOVICE, ŘEMESLNÉ TRHY

SO 05. 10.       12 HUSTOPEČE, BURČÁKOVÉ SLAVNOSTI

SO 02. 11.       15 ROSICE, PLES VETERÁNŮ

SO 30. 11.       14 ZASTÁVKA, ADVENTNÍ ZASTAVENÍ

ÚT 31. 12.        12 HRUBŠICE, KOLEČKÁRNA

                          

                           ODEHRÁNO 2024

SO 09. 03.        17 MORAŠICE, POMASOPUSTNÍ POSEZENÍ

NE 24. 03.        11 TŘEBÍČ, LOUTKÁŘSKÉ JARO, POHÁDKA

SO 20. 04.        10 STARÉ MĚSTO, DEN ZEMĚ, KOVOZOO

SO 04. 05.        09 IVANČICE, FARMÁŘSKÉ TRHY

NE 05. 05.       10 BLÍŽKOVICE, TRHY

ST 08. 05.       15 HAVLÍČKŮV BROD, ŘEMESLNÉ TRHY


                          ODEHRÁNO 2023

SO 18. 02.       10 ŽIDLOCHOVICE, KOMUNITNÍ CENTRUM, MASOSPUST

SO 25. 03.       17 MORAŠICE, PO OSTATKÁCH

SO 09. 04.       13 BLÍŽKOVICE, VELIKONOČNÍ SETKÁNÍ

SO 15. 04.       10 UHERSKÉ HRADIŠTĚ, PORTA

SO 15. 04.      18 M. KRUMLOV, ZÁMEK, VERNISÁŽ KRUMLOV

NE 23. 04       10 M. KRUMLOV, GALERIE, POHÁDKA

SO 07. 05.      15 PETROVICE, DOŠKOVÁ CHALOUPKA, POHÁDKA

NE 14. 05.       08 ROSICE, JARNÍ FARMÁŘSKÉ TRHY

SO 27. 05.      10 SKALICE, SELSKÝ DVŮR, VETERAN SRAZ

NE 04. 06,      10 STARÉ MĚSTO, SRAZ VETERÁNŮ, KOVOZOO

SO 17. 06.      10 KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, SRAZ VŠE NA KOLECH

PÁ 23. 06.       21 ŘEVNICE, PORTA

SO 24. 06       18 VIŠŇOVÉ, POUŤ

NE 25. 06.      11 ŘEVNICE, PORTA

SO 15. 07.      14 ŽIDLOCHOVICE, MERUŇKOBRANÍ

ÚT 18. 07.      17 ZNOJMO, HUDBA V ULICÍCH

ÚT 25. 07.      16 NÁMĚŠŤ N/O, FOLKOVÉ PRÁZDNINY

SO 29. 07      14 IVANČICE, RÉNA, POUŤ

NE 30. 07.     14 IVANČICE, RÉNA, POHÁDKA

SO 02. 09.     15 MIKULOVICE, POHÁDKA

SO 02. 09.     18 VIŠŇOVÉ, ZMOLSKÝ PIVOVAR

NE 03. 09.      10 DOBŘÍNSKO, POHÁDKA

ČT 14. 09.      17 M.KRUMLOV, VERNISÁŽ I. MLÁDKA

NE 17. 09      10 BLÍŽKOVICE, TRHY

SO 07. 10.     12 M.KRUMLOV, FOOD FESTIVAL

SO 14. 10.     09 ŽIDLOCHOVICE, FARMÁŘSKÉ TRHY

NE 15. 10.     09 ROSICE, PODZIMNÍ FARMÁŘSKÉ TRHY

SO 21. 10.     13 HRUBŠICE - KOLEČKÁRNA, PSTRUHOBRANÍ

SO 04. 11.      09 IVANČICE, FARMÁŘSKÉ TRHY

ČT 16. 11.     19 ČESKÉ VELENICE, KONCERT

SO 09. 12.     17 ROSICE, VÁNOČNÍ JARMARK

NE 10. 12.     15 MORAŠICE, KOLEDY, POHÁDKA

SO 16. 12.     15 ZASTÁVKA, POHÁDKA

ST 27. 12.     17 ZBRASLAV U ROSIC, KOLEDY


                      ODEHRÁNO 2022

SO 23. 04.   14 ROSICE, OTEVŘENÍ PARKU

ST 27. 04.    17 MOR. KRUMLOV, VERNISÁŽ VÝTVARNÍKŮ

SO 30. 04.    10 SVITAVY, PORTA 

SO 28. 05.   12 MIROSLAV, JARMARK ZÁMEK

SO 04. 06.    09 IVANČICE, FARMÁŘSKÉ TRHY

PÁ 10. 06.    19 MOR. KRUMLOV, JOHNNY COFEE

SO 18. 06.   10 ŽIDLOCHOVICE, FARMÁŘSKÉ TRHY

SO 25. 06.   20 VIŠŇOVÉ, ZMOLSKÝ PIVOVAR

ÚT 12. 07.   17 ZNOJMO, HUDBA V ULICÍCH  

PÁ 05. 08.   19 BRNO, CAFE PRAH 

ČT 11. 08.   17 PRAHA, VALDŠTEJNSKÁ ZAHRADA 

PÁ 26. 08.   20.30 MOHELNICE, MOHELNICKÝ FOLK FEST 

PA 02. 09.   19 VIŠŇOVÉ, ZMOLSKÝ PIVOVAR   

SO 16. 09.  12 IVANČICE, SVATOVÁCLAVSKÉ TRHY

SO 16. 09.  18 MOR. KRUMLOV, JOHNNY COFFEE

SO 01. 10.   12 MOR. KRUMLOV, FOOD FESTIVAL

SO 05. 11.   09.00 IVANČICE, FARMÁŘSKÉ TRHY

SO 19. 11.   13.00 HRUBŠICE, PSTRUHOBANÍ

ÚT 29. 11.    19.30 BRNO, CAFE PRAH

                     

Vytvořte si webové stránky zdarma!